top of page

Zwalczanie owada pluskwy w trybie online!

Zaktualizowano: 22 sty 2021Drugi post poświęcony jest tej samej tematyce, w którym powiemy Wam, czy można samemu zwalczyć owada pluskwy w swoim mieszkaniu?... Żeby nie trzymać Was w niepewności, od razu napiszę, że można!... Ale nie jest to takie proste i nie znaczy, że w każdym mieszkaniu dacie radę sami. Każdy stopień zapluskwienia lokalu jest zróżnicowany, a zależy to, od wielu czynników zewnętrznych!

Celowo w poście nie podaliśmy Wam sposobów i trików, jak małym kosztem można pozbyć się insekta z domu, by zachęcić Was do aktywnego udziału w akcji: "Zwalczamy owada sami".


Jednak nie w każdej sytuacji jest to możliwe!... Aby wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie w Waszym domu, zapraszamy do bloga, by spróbować usunąć owada samemu. Czekamy na Wasze pytania, a My odpowiem na każde z nich i dopasujemy metody działania w indywidualnej dezynsekcji. Warto spróbować zrobić to samemu, bo koszt kompleksowej i profesjonalnej dezynsekcji, niestety jest dość wysoki.

Ilość zgłoszeń - ograniczona!


Pamiętajcie, nie bagatelizujcie owada pluskwy!... W pierwszym etapie zapluskwienia mieszkania, można poradzić sobie samemu, by całkowicie ją unicestwić... Ale musi to być nadzorowane online przez specjalistę. My chcemy bezpłatnie pomóc Wam, pozbyć się tego owada z domu, ale Wy musicie sami tego chcieć i wziąć udział w akcji na blogu.

Nadmieniam, że nie będziemy żądać od Was żadnych danych osobowych i adresowych!... A na bloga możecie zarejestrować się anonimowo!


Etapy rozrodcze populacji pluskwy domowej zwanej również łóżkowej.
Każda samica pluskwy domowej (łóżkowej) składa jednorazowo od 250 do 500 jaj. Okres rozwoju owada od jaja poprzez larwę do dojrzałej pluskwy, w temperaturze pokojowej trwa około 1-2 miesiące. Pluskwy pobierają krew z człowieka lub zwierząt domowych, co kilka dni, ale w przypadku braku żywiciela mogą (hibernować) przeżyć kilka miesięcy.


Owady przeważnie i najczęściej żyją w środowisku ludzkim. Dość często można je spotkać w stelażach i spojeniach łóżek, wersalkach, tapczanach oraz w szczelinach ścian, pod ramami obrazów, na częściach mebli, firanach, zasłonach, żaluzjach lub roletach.


To tyle tytułem wstępu..., teraz czekamy na pytania i sugestie od Tych, co potrzebują pomocy!

93 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

4 commentaires


Kamil Rybacki
Kamil Rybacki
20 janv. 2021

Dziękuję za informację zwrotną.

J'aime

Dzien dobry, przepraszamy za klopot ale nie potrzebujemy juz pomocy. Firma ktora robila nam usluge uznala nam reklamacje i teraz powinno byc dobrze.

J'aime

Kamil Rybacki
Kamil Rybacki
12 janv. 2021

Etap: 1. Inspekcja ogólna on-line. Przed przystąpieniem do zabiegu on-line, proszę wyczerpująco i rzetelnie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Jeżeli nie znają Państwo odpowiedzi na niektóre z nich, proszę odpowiedzieć np.: "Nie wiem". Jest to, o tyle ważne, by nasza pomoc była całkowicie skuteczna! 1. Czy została potwierdzona nazwa owada, (wstępnie przyjmujemy, że jest to pluskwa domowa)? 2. Czy był wykonywany zabieg dezynsekcji przez wykwalifikowanego technika (jeżeli tak, to kiedy i w jaki sposób)? 3. Proszę podać rodzaj swojej nieruchomości (dom jednorodzinny, blokowisko czy kamienica)? 4. Ile pomieszczeń znajduje się w danej nieruchomości włącznie z (łazienką-toaletą)? 5. Od jakiego czasu występuje w lokalu owad pluskwy? 6. W których pomieszczeniach występuje pluskwa np., (w sypialni lub u dzieci w pokoju czy w całymi mieszkaniu itp.)? 7. Czy występują ugryzienia nocne przez…

J'aime

Dzien dobry, zgłaszam gotowośc i prosze o pomoc w usunieciu pluskwy.

J'aime
bottom of page