top of page
Generator ozonu

Nasze Produkty Wielobranżowe

Dezynfekcja & Dezynsekcja

Nasza kadra techniczna realizuje usługi w zakresie: dezynfekcji, dezynsekcji, dezodoryzacji, deratyzacji - insektów, gryzoni, bakterii, wirusów i drobnoustrojów oraz roztocza w pomieszczeniach mieszkalnych i usługowych itp.

Ozonowanie O3

Wykorzystujemy technologię ozonu O3 w zakresie dezodoryzacji pomieszczeń po COVID-19, zgonie czy samobójstwie i w pomieszczeniach po zalaniu wodą i fekaliami, po pożarze i zadymieniu oraz strychów, poddaszy zabrudzonych gołębi odchodami.

Sprzątanie & Czyszczenie

W tym dziale, realizujemy sprzątanie i czyszczenie wszelkich pomieszczeń po osobie zmarłej, zgonie czy samobójstwie, po zalaniu wodą i fekaliami, po zbieraczach, po pożarze i zadymieniu oraz zabrudzonych gołębi odchodami itp.

Prace Montażowe

Technicy wykonują montaż systemów siatkowych na elewacji budynku przed gołębiami oraz instalują specjalistyczne siatki na balkonach i oknach dla zabezpieczenia małych dzieci, kota i psa oraz przeciw gołębiom.

Utylizacja

Po wykonaniu usługi opróżniania pomieszczeń z gabarytów, odpadów, śmieci itp. oraz tkanki ludzkiej i krwi. Technicy wymienione odpady sortują i opakowują w specjalne pojemniki lub worki, w celu utylizacji w Zakładzie Utylizacji Medycznej i Komunalnej.

bottom of page