Dojedziemy w każde miejsce w Polsce!

Dlaczego Warto Nas Wybrać?

01.

Nasza kadra techniczna jest zespołem wykwalifikowanych pracowników i posiada Certyfikaty na wykonywanie usług specjalistycznych i nietypowych. W skład zespołu wchodzą ludzie sumienni i pracowici oraz posiadający dużą wiedzę i doświadczenie.

02.

W swoim działaniu są fachowcami z dziedziny usług specjalistycznych. Dla tej ekipy nie ma trudnych zadań, bo w każdej trudnej i złożonej sytuacji znajdą właściwe rozwiązanie. To zespół z charakterem dbający o prestiż swojej firmy i dobro każdego Klienta.

03.

Pracownicy naszej firmy to ludzie, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowaniem chcą nieść pomoc ludziom z zakresu dziedziny dezynfekcji, dezynsekcji, dezodoryzacji i ozonowania.

04.

Pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie z dużą rozwagą i zrozumieniem. Każde realizowane zlecenie uprzednio jest odpowiednio zaplanowane i zabezpieczone logistycznie i w specjalistyczne oprzyrządowanie.

05.

Nasze działania wielobranżowe, każdego dnia niosą klientom pomoc w zakresie realizowanych zleceń, co stanowi naszą misję w działaniu dla naszych klientów. Jesteśmy po to, by optymalizować na rynku tzw. złe usługi.

06.

Firma Fresh-Maker za całokształt swojej pracy w 2017 roku otrzymała wyróżnienie, Certyfikowany Krajowy Znak Jakości, a to zobowiązuje Nas do dalszego działania i ubiegania się w przyszłości o Złoty Krajowy Znak Jakości.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE I WYRÓŻNIENIA

Skontaktuj się z nami!

Piaski Wróblewskie 7, 95-039 Sokolniki Las

Tel. 511-110-425

© 2014 Fresh-Maker - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kamil Rybacki

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin