top of page
Kadra techniczna

Dlaczego Warto Nas Wybrać?

01.

INFLACJA - dla usługodawcy i usługobiorcy to trudny czas, bo ceny towarów i usług ciągle się zmieniają i mamy do czynienia z powszechnym wzrostem cen. Jednak firma Fresh-Maker wyszła naprzeciw swoim Klientom i nie podniosła cen na wszystkie swoje produkty. Wychodzimy z założenia, że utrzymanie cen sprzed inflacji, bardziej pozytywnie wpłynie na kondycję firmy i na budżet domowy Klienta.

02.

Nasza kadra techniczna jest zespołem wykwalifikowanych pracowników i posiada Certyfikaty na wykonywanie usług specjalistycznych i nietypowych. W skład zespołu wchodzą ludzie sumienni i pracowici oraz posiadający dużą wiedzę i doświadczenie.

03.

W swoim działaniu są fachowcami z dziedziny usług specjalistycznych. Dla tej ekipy nie ma trudnych zadań, bo w każdej trudnej i złożonej sytuacji znajdą właściwe rozwiązanie. To zespół z charakterem dbający o prestiż swojej firmy i dobro każdego Klienta.

04.

Pracownicy naszej firmy to ludzie, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowaniem chcą nieść pomoc ludziom z zakresu dziedziny dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i ozonowania.

05.

Pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie z dużą rozwagą i zrozumieniem. Każde realizowane zlecenie uprzednio jest odpowiednio zaplanowane i zabezpieczone logistycznie i w specjalistyczne oprzyrządowanie.

06.

Nasze działania wielobranżowe, każdego dnia niosą klientom pomoc w zakresie realizowanych zleceń, co stanowi naszą misję w działaniu dla naszych klientów. Jesteśmy po to, by optymalizować na rynku tzw. złe usługi.

07.

Firma Fresh-Maker za całokształt swojej pracy w 2017 roku otrzymała wyróżnienie, Certyfikowany Krajowy Znak Jakości, a to zobowiązuje Nas do dalszego działania i ubiegania się w przyszłości o Złoty Krajowy Znak Jakości.

08.

Firma Fresh-Maker za realizację swoich usług przez okres 7-lat, otrzymała od swoich Klientów wiele pozytywnych opinii i listów referencyjnych, którzy do nas wracają i korzystają z katalogu usług. To świadectwo na to, że zawsze można na nas liczyć i nam zaufać.

09.

Technicy przed każdą realizacją zlecenia, najpierw dokładnie je zweryfikują, a potem wykonają kosztorys, który jest optymalny do zabezpieczenia logistycznego. Wykonują również wycenę online, na podstawie przesłanych danych i zdjęć przez Klienta. Podczas wyceny staramy się być konkurencyjni do innych ofert i usług na rynku - Polskim i Niemieckim.

10.

Technicy przy realizacji zadań pracują na urządzeniach i maszynach, które wykorzystują najnowsze technologie. Właściciel firmy na bieżąco wymienia starszy sprzęt na nowszy, by usługi wykonywane były profesjonalnie zachowując jakość produktu. Wszystkie maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie posiada fabryczną homologację, która jest zgodna z odpowiednimi przepisami administracyjnymi i wymaganiami technicznymi. Ponadto nasz park maszynowy przyjazny jest dla środowiska i pracuje na ekologicznych preparatach.

KWALIFIKACJE ZAWODOWE I WYRÓŻNIENIA

bottom of page