top of page

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Skoro znalazłeś nas na tej stronie, to znaczy, że potrzebujesz pilnie fachowej i racjonalnej pomocy, w posprzątaniu mieszkania po osobie zmarłej. Sprzątanie po zgonie i dezynfekcja po zwłokach, to szeroki wachlarz naszego działania. I tu dobrze trafiłeś, bo My wiemy jak pokonać wszelkie trudności i zrealizować wymogi administracyjne. Dlatego swoim działaniem w sposób profesjonalny i kompleksowy, wykonamy sprzątanie po zmarłym i dezynfekcję po zwłokach skażonych miejsc w całym mieszkaniu i na przylegającej klatce schodowej. Ponadto, wszystkie odpady medyczne i komunalne zostaną zutylizowane.

A teraz w sposób czytelny i zrozumiały postaram się przedstawić naszą ofertę.

 

Firma usługowa Fresh-Maker wykonuje specjalistyczne usługi dla domu, instytucji i firm, w zakresie sprzątania i dezynfekcji mieszkań i pokoi hotelowych po zgonach, zwłokach, zmarłych, zbrodniach i samobójstwach. Jest to usługa specyficzna, która wymaga od firm sprzątających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W pomieszczeniach po zwłokach z uwagi na rozpad gnilny ciała, powstają związki o mocnym i uciążliwym zapachu. Do neutralizacji tych związków, wykorzystujemy wysokiej klasy oprzyrządowanie i środki, w katalogu usług atestowanych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzątanie po śmierci człowieka, to usługa trudna i przygnębiająca, nosząca w sobie smutek i żal dla rodziny zmarłego. Dlatego unikamy zbędnych pytań i bezzwłocznie przystępujemy do działania.

 

Ważne!
Czynności związane z usługą - sprzątanie po osobie zmarłej w mieszkaniu lub domu, dość często zaskakują naszą kadrę techniczną jak i samych członków rodziny zmarłego.
Bardzo często zmarli pozostawiają po sobie jakieś pamiątki lub nawet tajemnice, o których rodzina nie mała zielonego pojęcia.
... Wiele osób zmarłych ukrywało przed własną rodziną swoje różne "skarby", które nasi pracownicy podczas realizacji zlecenia znajdują w przeróżnych miejscach mieszkania itp.
... Są to między innymi:
1. Ważne dokumenty notarialne i majątkowe, które potem ułatwiają rodzinie od strony prawnej, załatwić wiele ważnych spraw.
2. Dość często odnajdujemy schowaną biżuterię i pieniądze.
3. Czasem trafi nam się inny dokument jak np. pamiętnik pisany przez zmarłego, o którym rodzina nic wcześniej nie wiedziała (zdarzenia tam zapisane dają rodzinie inne spojrzenie na sporne kwestie i sprawy).
... Nasza kadra techniczna dokumentuje takie czynności za pomocą zapisu elektronicznego i papierowego, co finalizowane jest protokołem spisu rzeczy znalezionych i bezzwłocznie przekazuje najbliższej rodzinie lub osobie zlecającej zlecenie.

 

Ponadto, współpracujemy z kancelarią prawną i każdemu Klientowi, który posiada polisę OC, wytwarzamy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela, w celu zwrotu poniesionych kosztów, z tytułu wykonanych prac przez naszą firmę. Z takiej formy odszkodowania, skorzystało już wielu naszych Klientów.

sprzątanie po zmarłych

“Pewnego dnia otrzymujesz informację, że ktoś z Twojej rodziny zmarł. W pierwszej chwili negujesz wszystkie argumenty, które są Tobie przedstawiane. Ponadto dowiadujesz się, że zmarłego znaleziono w mieszkaniu po dłuższym okresie czasu. To potęguje u Ciebie rozpacz, smutek i żal. Potem przychodzi racjonalne myślenie, że musisz zorganizować pochówek, i posprzątać oraz zdezynfekować mieszkanie"

CERTYFIKATY

Nasza firma za ten produkt w 2017 roku, została wyróżniona Certyfikowanym Krajowym Znakiem Jakości, a to zobowiązuje.

certyfikat czysczenia po zmarłych
certyfikat ozonu
certyfikat ozonu
certyfikat dezynsekcji
certyfikat dezynfekcji

Współpracujemy:

z komendą policji, prokuraturą, sanepidem, zakładem utylizacji medycznej i komunalnej, SiW mieszkaniową, instytucjami, hotelami i indywidualnym klientem.


Usługę realizujemy zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985 r., opracowanej na podstawie Dz. U. z 2011 r. Nr 212, poz. 1263 i z 2012 r. poz. 460 i 892 oraz z 2013 r. poz. 2, gdyż na firmach sprzątających spoczywa obowiązek wykonania usługi specjalistycznie i kompleksowo. Ponadto,

dezynfekcja i uprzątnięcie pomieszczeń po zwłokach, musi spełniać podstawowe standardy sanitarno-epidemiologiczne, by uniknąć bardzo groźnych chorób lub zejścia śmiertelnego.

bottom of page