top of page

Sprzątanie piwnic deratyzacja

Piwnica w blokowisku, to specyficzne pomieszczenie w którym bardzo często przechowujemy różne rzeczy i przedmioty. Jednak po kilku latach, okazuje się, że nazbierało się tych przedmiotów zbyt dużo. Ponadto stara odzież w kartonach, to idealne miejsce na populację i gniazda dla gryzoni. Przychodzi jednak taki dzień, gdy stwierdzamy, że już nic więcej się w niej nie zmieści.

I tu bardzo dobrze sprawdzi się nasza firma.

 

Firma usługowa FRESHMAKER wykonuje specjalistyczne usługi w starych i nowych kamienicach, w zakresie sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń piwnicznych. Jest to usługa specyficzna, która wymaga od firm sprzątających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W pomieszczeniach tych dość często gnieżdżą się gryzonie, które swoimi odchodami skażają wszystkie przedmioty i rzeczy. Do neutralizacji odchodów i gryzoni, wykorzystujemy wysokiej klasy oprzyrządowanie i środki.

Wyróżnienie:

Nasza firma za ten produkt w 2017 roku, została wyróżniona certyfikowanym krajowym znakiem jakości, a to zobowiązuje.

 

Współpracujemy z sanepidem, zakładem utylizacji komunalnej, SiW mieszkaniową, instytucjami, hotelami i indywidualnym klientem.​

076_DSC_7746.JPG

Branże:

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Sprzątanie wnętrz

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie chemiczne

  • Dom i ogród / Usługi dla domu i ogrodu / Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Maszyny i urządzenia czyszczące

  • Dom i ogród / Usługi dla domu i ogrodu / Wywóz śmieci

Zakres:

  • Profile działalności firmy: usługi

  • Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew

 

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

W Twojej piwnicy przez wiele lat nagromadziło się wiele różnych niepotrzebnych rzeczy. To sprzyjające warunki dla populacji gryzoni. Nasi technicy przyjdą Wam z pomocą, dokładnie i solidnie posprzątają piwnicę oraz usuną wszelkie zbędne rzeczy i gryzonie.
106564123-rats-mice-care.jpg

Nasz Personel

Wyszkolony, Pracowity i Profesjonalny

Zatrudniamy kadrę wykwalifikowaną i kadrę techniczną. Skład naszego zespołu to, ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem. W swoim działaniu są profesjonalistami. Dla nich nie ma trudnych i złożonych zadań. W każdej sytuacji znajdą rozwiązanie. To ludzie z charakterem dbający o prestiż swojej firmy.

 

Nasza Misja

Nasze usługi, kierujemy do właścicieli i administratorów nieruchomości. W naszym działaniu wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej klasy środki chemiczne. W pomieszczeniach piwnicznych dość często występują gryzonie. Technicy w deratyzacji korzystają z różnych i sprawdzonych technik.

bottom of page