top of page

Czyszczenie zsypów w blokach

W społeczności osiedlowej odchodzi się już częściowo od korzystania z zsypów w blokach i dlatego wiele spółdzielni je likwiduje na podstawie wytycznych UE. Jest to jednak proces wydłużone w czasie i obecnie funkcjonujące w blokach zsypy muszą być sprawne technicznie i muszą odpowiadać wymogą sanepidu.

 

Firma usługowa FRESHMAKER wykonuje specjalistyczne usługi dla instytucji, hoteli, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w zakresie czyszczenia, mycia i dezynfekcji ciągu zsypów blokowych na śmieci. Do czyszczenia zsypów wykorzystujemy zaawansowane środki i technologie oraz oprzyrządowanie.

Ponadto, na indywidualne zamówienie zleceniodawcy, wykonujemy również drobne prace naprawcze i malarskie, kieszeni i rusztowań zsypów oraz pomieszczeń odbierających śmieci i odpad.

Usługę czyszczenia zsypów na śmieci wykonamy bez względu na ich strukturę i budowę, w każdej nieruchomości na terenie woj. łódzkiego i mazowieckiego oraz docelowo na terenie całego kraju.

 

zsyp1b.jpg
2bd64d7b967017e313e305532023f668.jpg

Wyróżnienie:

Nasza firma za ten produkt w 2017 roku, została wyróżniona certyfikowanym krajowym znakiem jakości, a to zobowiązuje.

Współpracujemy z sanepidem, SiW mieszkaniową, instytucjami, hotelami, podmiotami gospodarczymi i indywidualnym klientem.

 

Branże:

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie chemiczne

  • Dom i ogród / Usługi dla domu i ogrodu / Dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Maszyny i urządzenia czyszczące

Zakres:

  • Profile działalności firmy: usługi

  • Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew

 

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Jeżeli stawiasz na wysoką jakość i nowe technologie, zamów u nas usługę, a my wykonamy ją najlepiej jak potrafimy i umiemy. Nasi technicy na każdym etapie prac, wykonują wszystkie czynności dokładnie i skrupulatnie. Nasze logo to, solidność, skuteczność i pracowitość.
bottom of page