top of page

Hello

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do, and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Czyszczenie fug ceramiki i podłóg

Dość często zadajemy sobie pytanie:
Jak oczyścić, wyczyścić i czym umyć fugi po zabrudzeniu?
Jak zabezpieczyć i czym ochronić fugi przed zabrudzeniem?

Codzienna eksploatacja okładziny ceramicznej terakoty i glazury powoduje stopniową zmianę wyglądu i koloru spoin fugi. Dość często ulegają odbarwieniu i zabrudzeniu. Wiele osób nie może poradzić sobie z tym nawracającym osadem.
Można jednak poprzez określone działania sprawić, że spoiny dłużej zachowają świeży wygląd i pierwotny wybrany przez nas kolor, odpowiednio komponujący się z kolorystyką całej okładziny. Działania te można podzielić na dwa rodzaje – cykliczne czyszczenie fug i ich impregnacja do zabezpieczenia powierzchni spoin.

Czyszczenie i mycie podłogi

Bardzo ważne jak czyszczenie fug, a może nawet ważniejsze, jest ich impregnowanie. Fugi z powodu wzmożonej chłonności dość łatwo ulegają zabrudzeniom, dlatego zabezpieczanie ich impregnatem jest koniecznością. Po drugie na spoinie zabrudzonych fug rozmnażają się rożne roztocza i bakterie, które stanowią zagrożenie dla ludzi i mogą spowodować choroby skóry, układu pokarmowego i oddechowego.
Bardzo ważne jest utrzymanie higieny w toalecie i łazience, w której najczęściej brudzi się spoiwo fugi z uwagi na dużą wilgotność powietrza.
I tu za pomocą technologi termicznej możemy wykonać czyszczenie parą, która oczyści fugi i zdezynfekuje spoinę. Wykonana dezynfekcja zniszczy i zneutralizuje wszystkie roztocza i bakterie.

Mycie podłóg
Mycie podłóg

Impregnat do fug cementowych ma za zadanie - zminimalizować chłonność zaprawy cementowej i fuga po zaimpregnowaniu będzie mniej nasiąkliwa, ale nadal paro przepuszczalna. Będzie również chronić przed przywieraniem tłuszczu oraz nalotu kamiennego.

W sieci sklepów sprzedaży detalicznej można znaleźć wiele środków i produktów do oczyszczenia i impregnacji spoin fug, którymi sami możemy pozbyć się problemu.
... Ale wymaga to od nas dużo wysiłku fizycznego i czasu!
Firma, która ma taki produkt w swojej ofercie, zrobi to od Was o wiele sprawniej, dokładniej i szybciej.

Mycie parowe fug
Mycie parowe fug
Mycie parowe fug

Nasze technologie:
- system pary gorącej (suchej i mokrej);
- system natryskowy;

Zakres naszego działania:
- czyszczenie mechaniczne i ręczne spoin fugi terakoty i glazury;
- impregnowanie mechaniczne i ręczne;
- czyszczenie i mycie płyt PCV;
- mechaniczne mycie i czyszczenie podłóg ceramicznych (wewnętrznych i zewnętrznych);

Mycie parowe fug
Czyszczenie fug
Parowe czyszczenie fug
Mycie parowe glazury i terakoty
Maszyna czyszcząca

Cennik - ustalamy indywidualnie w zależności od ilości m², stopnia zabrudzenia i czasu.
Kosztorys usługi wykonujemy BEZPŁATNIE u klienta.

Prawa klienta:
1. Po wykonanej weryfikacji usługi i jej wyceny, z chwilą braku akceptacji zlecenia, odstępujemy od dalszych czynności, a klient z tego tytułu nie ponosi żadnych kosztów.
2. Po akceptacji zlecenia, klient odbiera usługę i gdy wskaże nam jakieś błędy, technik ma obowiązek na bieżąco usunąć wszelkie braki.
3. Klient dokonuje opłaty na podstawie wystawionej faktury, dopiero po wykonanej usłudze.

Uwaga!
Używane urządzenia i środki oraz szczegółowe czynności związane z czyszczeniem i impregnacją spoin fug, są tajemnicą handlową naszej firmy.

bottom of page